8. Komořanská sousedská slavnost

09.09.2020

V sobotu 5.9.2020 proběhl již osmý ročník podzimní komořanské sousedské slavnosti a opět se i přes špatnou předpověď počasí povedl. 
Děkujeme všem sousedům-brigádníkům, kteří stavěli a bourali stany, připravili bleší trh, vyráběli párky v rohlíku, pekli palačinky, vafle, štrůdly, připravovali květinovou výzdobu, dali k dispozici svoji elektřinu a vodu, zařizovali TOI-ky, potřebná povolení, občerstvení atd.
Děkujeme účinkujícím: Naši sousedce z Prahy 12 Jolaně Smyčkové ze Semaforu za písničky pro děti i pro dospělé, Renče Němečkové s hudebním doprovodem za žonglování, chovatelům drobného zvířectva z Cholupic za ukázku jejich šampiónů, spolku Y-Open za zapůjčení velkých stanů, skákacího hradu, pivních setů, nástěnek atd., spolku maminek Komůrka za hrací koutek, Komořanské pivnici za dobré pivo a vynikající grilované maso. Děkujeme také našim sponzorům - firmě Regulus za skákací hrad, za zapůjčení náklaďáku, stanu a palet, firmě Pekařství Mareš a synové za dobré pečivo a koláče a všem účastníkům za ukázněnost a dobrou sousedskou náladu. 

Na květen plánujeme jarní Komořanskou sousedskou slavnost v centrálním parku Komořan. Její propagaci uděláme nejen přes Facebook, ale i prostřednictvím plakátů, aby se s námi mohli radovat a slavit i ti, kteří nejsou na Facebooku.

Video je možné shlédnout na https://www.facebook.com/domavkomoranech/videos/311939369900102